iGarden.cz - vysoká kvalita, 2 roky záruka na všeiGarden.cz - přiznivé ceny, nejvýhodnější nákup v ČRZboží skladem !

Kategorie

NovinkyJak vybrat správný párty stan?

Chystáte večírek a plánujete koupit levný zahradní stan na jednu nebo několik nocí? Nebo naopak potřebujete velký party stan na firemní akci nebo rodinnou oslavu a chcete jej pravidelně využívat? Netušíte, zda-li je pro Vás výhodnější koupě klasického nebo nůžkového zahradního party stanu? Narazili jste právě na potřebu koupě zahradního party stanu a nevíte si rady s jeho výběrem? Níže nám dovolte představit sortiment levných stanů, který je na českém trhu velmi oblíbený a je právě v prodeji v našem internetovém obchodu.

Jaký zahradní přístřešek tedy vlastně hledáme?

 Hledáte zahradní stan, který bude na místě celoročně nebo jen po určitou dobu?
Jedná se Vám primárně o ochranu před větrem, deštěm nebo sluncem?
Pokud  se Vám jedná o venkovní přístřešek na určitou dobu, potřebujete vykrýt celou sezónu nebo jen několik dní?
Jak často plánujete zahradní altán přemísťovat resp. skládat a rozkládat?
Kam plánujete venkovní altán umístit a s jakou plochou pro jeho umístění lze tedy počítat?
Je pro Vás důležitá barva stanu? Pokud ano, jakou barvu preferujete?
Kolik lidí popř. věcí chcete pod párty stan schovat?
Kolik místa máte na zimní uskladnění zahradního přístřešku?
Je třeba party stan během roku převážet v osobním automobilu?
Jaký rozpočet máte na koupi venkovního party stanu?

Zkuste se opravdu zamyslet nad odpovědí na tyto otázky a ujasnit si tak blíže požadovaný charakter stan. V prvním momentě bychom se měli rozhodnout o jakou velikost zahradního párty stanu máme zájem. Náš internetový obchod nabízí velmi široký sortiment velikostních variant a určitě si u nás vyberete, ať už je Váš požadavek jakýkoliv.

Party stany nabízíme k prodeji v těchto velikostech:
http://www.igarden.cz/681-thickbox_default/zahradni-party-stan-champagne-3-x-3-m-2-bocni-steny.jpg

3 x 3 m
3 x 4 m
3 x 6 m
3 x 9 m
3,5 x 3,5 m
4 x 4 m
4 x 6 m
4 x 8 m
5 x 10 m
6 x 12 m
6 x 8 m
6,5 x 9 m

Většinu velikostních variant lze zakoupit v různých barvách i technických provedeních. Pokud hledáte například zahradní párty stany o velikosti 3 x 3 m, budete moci vybírat ze stanů od modré, bílé přes červenou až např. po vínovou barvu. Velmi oblíbené jsou také párty stany zelené barvy. Záleží na vkusu, v nabídce lze nalézt i látkové zahradní altány v barvě černé.

Jaké konstrukční řešení zvolit? Nůžkový nebo klasický?

Pokud se budeme držet velikostní varianty 3 x 3m, vidíme, že v nabídce existuje další pomyslný rozcestník a sice volba technického řešení. Nůžkové stany jsou zpravidla dražší než klasické altány stejného rozměru. Výhoda nůžkové varianty spočívá zejména v jeho rychlé a pohodlné instalaci, perfektní skladovatelnosti a mobilitě. Pokud například jezdíte na různé pravidelné akce, vozíte veškeré vybavení v osobním voze a na místě potřebujete rychle složit kvalitní a stabilní venkovní přístřešek je nůžkový párty stan pro Vás určitě ideální řešení. Většina těchto stanů je vyrobena z hliníkových profilů, které se vyznačují perfektní pevností, stabilitou a jsou navíc velmi lehké.

Pokud máte ale omezenější rozpočet a hledáte stan na občasné letní posezení na zahradě, kde nefouká mezi stromy vítr a na zimu máte kam složit delší tyčky jeho konstrukce, bude pro Vás naprosto stačit nejlevnější varianta z našich už tak levných párty stanů – např. tento altán 3x3m za super cenu v akci už od 913 Kč. Pokud hledáte něco o trochu většího, než nejčastěji nakupovaný rozměr 3x3m , můžeme Vám doporučit oblíbenou velikostní variantů zahradních party stanů 3 x 6m. Takový stan už je opravdu postačující pro běžnou rodinou akci při počtu osob 8 až 16 lidí.

Mnoho lidí ale shání opravdu velký párty stan pro firemní akce o velkém počtu lidí nebo například svatby a jiné rodinné slavnosti. V takových případech doporučujeme volit rozměr 6x8m  případně až 6x12. Tyto stany sice spadají do dražší cenové kategorie, ale jedná se o opravdu luxusní řešení při použití těch nejodolnějších materiálů např. PVC o gramáži až 450g/m2.

Boční stěny a další příslušenství k párty stanům
http://www.igarden.cz/10373-thickbox_default/moskytiera-na-zahradni-party-stan-12-m-bila.jpg

V našem internetovém obchodu nabízíme kromě samotných přístřešků i sortiment příslušenství, kterými lze stany dále upravit. Od bočních stěn, přes moskytiérydíly konstrukce nebo samotné střechy. Párty stan si můžete dále vylepšit stylovým LED osvětlením určeným právě k tomuto účelu.

S výběrem Vám blíže rádi poradíme i na adrese dotazy@igarden.cz nebo na naší zákaznické lince 775 228 952. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme zvolit párty stan, který bude vyhovovat Vašim požadavkům.

Váš iGarden.cz